konturowanie twarzy

W miarę upływu czasu naturalne procesy starzenia powodują zmiany w wyglądzie policzków, podbródka i linii żuchwy. Do głównych oznak starzenia należy utrata objętości i jędrności oraz pojawienie się zmarszczek „statycznych”. Juvederm Volift opracowano, by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek twarzy oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części.

INNOWACYJNY PRODUKT POPRAWIAJĄCY JAKOŚĆ SKÓRY

Zabieg z wykorzystaniem Juvéderm® VOLITE to małoinwazyjny zabieg do iniekcji przeznaczony do poprawy nawilżenia, elastyczności oraz usunięcia drobnych zmarszczek. Efekt utrzymuje się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednej sesji. Produkt Juvéderm® VOLITE, z zastosowaniem opatentowanej technologii VYCROSS®, sprawia, że skóra staje się gładsza (brak drobnych zmarszczek), bardziej nawilżona i elastyczna. Globalne badania potwierdzają, że kondycja skóry stanowi coraz bardziej istotny problem dla wielu kobiet – 56%† z nich twierdzi, że wygląd skóry wpływa na ich zewnętrzne piękno4 . Wprowadzenie Juvéderm® VOLITE pozwala na przeprowadzenie jednego zabiegu, którego efekty utrzymują się nawet do dziewięciu miesięcy, eliminując potrzebę wielokrotnego leczenia.

CZYM JEST „DOBRA JAKOŚĆ SKÓRY”?

Badanie przeprowadzone przez firmę Allergan wykazało, że z dobrą kondycją skóry kobiety kojarzą takie słowa jak: „błyszcząca, świeża i promienna”. Jednak jakość skóry w rzeczywistości wykracza daleko poza kwestie estetyczne – odsłania kim jesteśmy, jak się czujemy i jaki mamy styl życia. Badanie potwierdziło, że jakość skóry pochodzi od wewnątrz, ale ujawnia się na zewnątrz – i dlatego jest tak ważna dla kobiet.

WSPANIAŁA JAKOŚĆ SKÓRY MOŻE UWIDOCZNIĆ:

 • Dobre samopoczucie
 • Sprawność fizyczną i zdrowie
 • Równowagę psychiczną i szczęście

DLACZEGO DOBRA JAKOŚĆ SKÓRY JEST DLA NAS TAK WAŻNA – CO NAM MÓWIĄ BADANIA:

 • Zdrowy wygląd
  Jesteśmy wrażliwi na zmiany zabarwienia skóry/koloryt skóry i łączymy go ze stanem zdrowia, gładką skórę uważając za najzdrowszą.
 • Młody wygląd
  Poprawa elastyczności, usuwanie drobnych zmarszczek i linii z twarzy kobiety może sprawić, że wydawać się ona będzie młodsza.
 • Piękny wygląd
  Struktura skóry jest głównym wskaźnikiem piękna, skóra wpływa na atrakcyjność.

JUVÉDERM ® V O L I T E : JAK TO DZIAŁA

Produkt Juvéderm® VOLITE (zawierający kwas hialuronowy) jest wstrzykiwany
do skóry właściwej (warstwy skóry znajdującej się pod naskórkiem). Może być stosowany do wykonywania zabiegów w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zawiera środek znieczulający, lidokainę, w celu zapewnienia największego możliwego komfortu podczas zabiegu. W trakcie szczegółowej konsultacji lekarz specjalista medycyny estetycznej omówi i ustali ilość produktu niezbędną do uzyskania rezultatów pożądanych przez pacjentkę.

W JAKI SPOSÓB KWAS HIALURONOWY POMAGA SKÓRZE:

 • Wysoka zdolność kwasu hialuronowego do wiązania wody poprawia nawilżenie.
 • Kwas hialuronowy w skórze właściwej pomaga zagęścić warstwę naskórka.
 • Iniekcja może stymulować produkcję kolagenu.

Juvéderm® VOLITE jest produkowany z wykorzystaniem opatentowanej przez firmę Allergan technologii VYCROSS®, która łączy nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ściśle usieciowany żel.

KLINICZNIE POTWIERDZONA JAKOŚĆ SKÓRY

Juvéderm® VOLITE ma korzystny wpływ na wiele parametrów skóry, w tym gładkość (drobne zmarszczki), nawilżenie i elastyczność.

Produkt Juvéderm® VOLITE został zaprojektowany do poprawiania jakości skóry; efekty jego działania utrzymują się nawet do dziewięciu miesięcy. W badaniu klinicznym wykazano, że produkt Juvéderm® VOLITE ma korzystny wpływ na parametry jakości skóry po jednym, czterech, sześciu i dziewięciu miesiącach. Po jednym miesiącu i jednej serii zabiegów, ponad 96% policzków pacjentek było gładszych (w ocenie badacza)16, a 91% pacjentek było zadowolonych ze stanu skóry.
Niektóre rezultaty można było zaobserwować także po dziewięciu miesiącach, kiedy to pacjentki zgłaszały, iż nadal dostrzegają istotną poprawę nawilżenia skóry i są zadowolone z jakości swojej skóry.

Zabieg znacząco poprawił jakość mojej skóry.
Nie chodzi tylko o to, że z większą przyjemnością
patrzę w lustro, ale też o to, że moje codzienne
życie zmieniło się na lepsze. Makijaż zostaje
na swoim miejscu i nie muszę go poprawiać
w porze lunchu. Moja skóra nigdy nie jest napięta
ani sucha. Wyglądam i czuję się zdrowiej jak
nie czułam się od lat – tak jakbym spała przez
wiele dni! A przede wszystkim wzrosła moja
pewność siebie. Po raz pierwszy od wielu lat lubię
wychodzić z domu bez makijażu!”
Faye, 35 lat, instruktorka jogi