Nieinwazyjne usuwanie zmarszczek

Ten specjalny preparat to neurotoksyna, służąca do korekty zmarszczek mimicznych oraz leczenia nadpotliwości i migreny. W odpowiednio dobranych dawkach poprzez blokowanie przewodnictwa nerwowo-mięśniowego prowadzi do relaksacji mięśni i uzyskania efektu wypoczętej, odświeżonej twarzy przy zachowaniu tego samego wyrazu. Stosowana jest w leczeniu zmarszczek okolicy oczu tzw.  „kurzych łapek”, zmarszczek pionowych czoła oraz  „lwiej zmarszczki”.

400 – 600 zł

Zmarszczki poziome czoła

450 – 550 zł

Zmarszczki pionowe „lwia zmarszczka”

500 – 600 zł

Zmarszczki wokół oczu „kurze łapki”

800 zł

Dwie okolice

1200 zł

Trzy okolice (lwia zmarszczka, zmarszczki poziome, kurze łapki)

*cena zależna od ilości użytego produktu

Wypełnianie zmarszczek - kwas hialuronowy

Wraz z wiekiem skóra traci swoją jędrność. Dochodzi do ubytku tkanki podskórnej a twarz traci swoją objętość.  Policzki obniżają się prowadząc do pogłębienia się fałdów nosowo-wargowych, linii marionetki oraz obniżenia kącików ust. Wówczas na ratunek przychodzi kwas hialuronowy. Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów a zabiegi z jego wykorzystaniem są minimalnie inwazyjne  o krótkim okresie rekonwalescencji.

zmarszczki

JUVEDERM® ULTRA to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą (miejscowy środek znieczulający), które wstrzykuje się, aby przywrócić twarzy objętość, wypełnić drobne linie, zmarszczki, bruzdy i podkreślić kontur ust.

JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine to preparat,  opracowany by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części.

jurvederm volife usuwanie zmarszczek

od 1200 zł

Volumetria twarzy

od 1000 zł

Bruzdy nosowo-wargowe

od 1000 zł

Linie marionetki

800 -1200 zł

Okolica oka

*cena zależna od ilości użytego produktu

Modelowanie i powiększanie ust - kwas hialuronowy

gabinet dermatologii: usta

Marzysz o pięknych pełnych ustach lub twoje usta straciły jędrność i napięcie, zaplanuj zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W zależności od zamierzonego efektu pozwala on na korekcję kształtu czy wielkości ust.  Doskonale sprawdzi się także w ich rewitalizacji, pozwoli wygładzić drobne zmarszczki i linie wokół delikatnej okolicy ust.

JUVEDERM® ULTRA SMILE™ to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania z lidokainą (miejscowym środkiem znieczulającym) przeznaczony do korekty ust i ich okolic. Stosuje się go w celu zwiększenia objętości ust, zarysowania ich kształtu, korekty pionowych linii warg i zagłębień w kącikach ust.

juvederm

700 zł

Juvederm Smile 0,55 ml

1100 zł

Juvederm Smile 1 ml

*cena zależna od ilości użytego produktu

Rewitalizacja okolicy oka – kwas hialuronowy

Gdy celem staje się redukcje zmarszczek wokół delikatnej okolicy oka i jej pełna rewitalizacje również niezastąpiony jest kwas hialuronowy. Umożliwia on wygładzenie niepożądanych linii, zmarszczek i fałdów oraz przywrócenie utraconej objętości, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd.

JUVEDERM® VOLBELLA® with Lidocaine  to preparat, który powstał w oparciu o innowacyjną technologię VYCROSS®, która pozwala na wykorzystanie niższego stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki temu ewentualny obrzęk po zabiegu jest mniej widoczny i szybciej ustępuje. Pozwala to pacjentom na bardzo szybki powrót do codziennych zajęć. Preparat pomaga kompleksowo zaopatrzyć okolice oka poprzez wypełnienie zapadniętej okolicy podoczodołowej, kurzych łapek, zmarszczek gładzizny czoła jak tez poziomych zmarszczek czoła dając efekt odświeżenia i rozświetlenia. Preparat otrzymał laur Perły Dermatologii Estetycznej w 2016 roku w kategorii „Najlepszy preparat do rewitalizacji okolicy oka”.

nagroda

od 1200 zł

Volumetria twarzy

od 1000 zł

Bruzdy nosowo-wargowe

od 1000 zł

Linie marionetki

800 -1200 zł

Okolica oka

*cena zależna od ilości użytego produktu

Wolumetria, niechirurgiczny lifting twarzy - kwas hialuronowy

gabinet dermatologii: wolumetria

Wolumetria z zastosowaniem kwasu hialuronowego służy przywróceniu utraconej wraz z wiekiem objętości twarzy, odtworzeniu młodzieńczych proporcji, wyrównaniu linii żuchwy a także podkreśleniu  wydatność kości policzkowych. Daje delikatny efekt liftingu bez operacji. Już po jednym zabiegu można zauważyć pełniejsze, bardziej harmonijne kontury, a twarz zyskuje zdecydowanie odświeżony wygląd i wygląda naturalnie.

JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine to preparat w postaci delikatnego żelu  do przywracania objętości twarzy. Preparat JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom liftingującym, pomaga w szybki i naturalny sposób odzyskać utraconą objętość policzków i podbródka zapewniając delikatny efekt liftingu. JUVEDERM®VOLUMA® with Lidocaine subtelnie odtwarza kształt policzków, podnosząc je i ujędrniając.

Preparat wyróżniony tytułem  Perły Dermatologii Estetycznej w  2014 roku w kategorii „Najlepszy preparat do modelowania twarzy”

nagroda

od 1200 zł

Volumetria twarzy

od 1000 zł

Bruzdy nosowo-wargowe

od 1000 zł

Linie marionetki

800 -1200 zł

Okolica oka

*cena zależna od ilości użytego produktu

Osocze bogatopłytkowe - Regeneris

regeneris

REGENERIS, zwany także przez pacjentów  „Wampirzym Liftingiem” to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z  własnej krwi pacjenta.  Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Regeneris  jest  produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

 • pobudzają procesy regeneracji tkanek
 • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
 • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
 • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

600 zł

Twarz

1200 zł

Twarz, szyja, dekolt

CellularMatrix

Cellular Matrix

Łączy w sobie nawilżające działanie kwasu hialuronowego i stymulujące właściwości uwalnianych przez stężone płytki krwi autologicznych czynników wzrostu.

Zabiegi przy użyciu A-PRP® to bezpieczny i skuteczny sposób wspierania endogennych procesów regeneracji skóry. Czynniki wzrostu uwalniane przez płytki krwi do głębokich warstw skóry inicjują i przyśpieszają proces jej regeneracji a kwas hialuronowy wiąże duże ilości wody, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej nawilżona i młodsza.

medycyna estetyczna

1200 zł

Twarz

1500 zł

Twarz, szyja, dekolt

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry substancji nawilżających, odżywczych i napinających. Jego skład dobierany jest na podstawie indywidualnych wymagań pacjenta. Najczęściej stosowane są mieszaniny  aminokwasów, krzemionki organicznej, mikroelementów, kwasu hialuronowego, wyciągów roślinnych i witamin. Dodatkowo zawarty w preparatach kwas hialuronowy wypełnia przestrzeń między włóknami kolagenowymi , dzięki temu skóra jest optymalnie nawilżona, jaśniejsza, zdrowsza.

JUVEDERM® HYDRATE™ to preparat do wstrzykiwania na bazie kwasu hialuronowego, opracowany w celu poprawiania nawilżenia i elastyczności skóry.

NEAUVIA HYDRO DELUXE zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. 

620 zł

Juvederm hydrate 1 ml

450 zł

Neauvia 1 ml

800 zł

Neauvia 2,5 ml

*cena zależna od ilości użytego produktu

Redukcja tkanki tłuszczowej (Adipocytoliza iniekcyjna)

Adipocytoliza iniekcyjna  to mało inwazyjna metoda z zakresu medycyny estetycznej stosowana w redukcji lokalnych otłuszczeń. Polega na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową substancji leczniczych prowadzących do uszkodzenia błony komórkowej komórek tłuszczowych i  adipocytolizy.

AQUALYX to roztwór bez  fosfatydylocholiny, stosowany w leczeniu lokalnych otłuszczeń.
Zawarty w preparacie detergent ( typu deoksycholanu sodu) rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces adipocytolizy i w efekcie trwała redukcja tkanki tłuszczowej. Preparat stosowany jest  w leczeniu okolicy brzucha, bioder, bryczesów, ud a także górnej części ciała.

BELKYRA to preparat przeznaczony do redukcji umiarkowanej i ciężkiej wypukłości podbródka, związanej z występowaniem tkanki tłuszczowej. Substancją czynną leku jest kwas deoksycholowy, który po wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową rozbija błonę komórkową adipocytów, prowadząc do redukcji tkanki tłuszczowej. Preparat daje efekt wyszczuplenia oraz poprawy okolicy podbródka i konturów twarzy.

220 zł

Aqualyx 1amp.

2500 zł

Belkyra 1 amp.

od 3500zł

Belkyra 2 amp. i więcej

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny   to zabieg polegający na nałożeniu na skórę jednej lub kilku substancji chemicznych celem złuszczenia i regeneracji skóry. W zależności od głębokości działania substancji peelingi dzielimy na bardzo powierzchowne, powierzchowne, średnie i głębokie. Celem ich działa jest wyrównanie kolorytu, drobnych nierówności , blizn oraz zmarszczek poprzez odnowę skóry, pobudzenie jej regeneracji oraz stymulacji syntezy kolagenu.

PQ Age  to ujędrniająco – liftingujący peeling przeznaczony do biorewitalizacji skóry na

bazie 34% kwasu trójchlorooctowgo, kwasu kojowego, migdałowego, nadtlenku mocznika i koenzymu Q10.

Wskazany w leczeniu rozstępów, blizn, przebarwień oraz utraty jędrności i napięcia skóry.

300 zł

PQ Age

Niechirurgiczny lifting twarzy - nici PDO

System nici PDO pochodzi z Korei Południowej i obecne stosowany  jest w wielu krajach. Polega na wprowadzaniu do tkanki zbudowanych  z polidioksanonu nici  w oparciu o naturalne  linie napięcia skóry. Nici te po wprowadzeniu ulegają biodegradacji  w okresie kilku miesięcy stymulując  proces neokolagenezy. W jego wyniku dochodzi do poprawy napięcia i elastyczności skóry. Redukcji obwisłości lub ograniczenia ruchomości mięśni mimicznych twarzy co powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego.
Polidioksanon wcześniej stosowany był do produkcji szwów skórnych i podskórnych  w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce. Spełnia wszystkie wymagania  określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych i wykazuje wysoki profil bezpieczeństwa.

700 – 900 zł

Nici PDO (10sztuk)

Nieinwazyjny lifting powiek – Plasma IQ

gabinet dermatologii: plasma iq

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania.

Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczających tkanek.

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki polecany jest każdemu komu zależy na polepszeniu wyglądu i rysów twarzy, uzyskaniu atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia.

1500 zł

Powieki górne

1200 zł

Powieki dolne

2000 zł

Powieki górne i dolne

od 800 zł

Okolica przyuszna

od 1200 zł

Zmarszczki „palacza”

Leczenie nadpotliwości

Dzięki blokowaniu  działania gruczołów potowych, redukuje pocenie. Zabieg jest mało inwazyjny, skuteczny i bezpieczny.

od 1500 zł

Pachy

Laseroterapia

Przed zabiegiem Rejuve™
Po zabiegu Rejuve™

TECHNOLOGIA:
Harmony Baby Rejuve™ oferuje szeroki wybór zabiegów na ciało i twarz.
Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry.

 • Jedno urządzenie – szerokie spectrum zabiegowe
 • Możliwość tworzenia indywidualnych terapii łączonych, które będą dobrane do potrzeb pacjenta
 • In Motion – tryb pracy głowicy w ruchu ułatwiający wykonanie zabiegu i podnoszący komfort pacjenta
 • Glacial Tech™ – zaawansowany system chłodzenia

Wskazania:

 • Leczenie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych

od 250 zł

Cena

Rezultaty zabiegów Rejuve™
Harmony Baby Rejuve™
Alma Beauty Rejuve™

Sonoqueen

Przed sonoqueen
Po zabiegu sonoqueen

WIELOWYMIAROWE UJĘDRNIENIE TWARZY I CIAŁA

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, za­mknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

ZASTOSOWANIE SONOQUEEN:

 • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
 • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
 • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
 • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
 • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
 • Redukcja tzw. „drugiego podbródka” Rozświetlenie skóry
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Spowolnienie procesu starzenia skóry

CZYM JEST TECHNOLOGIA HIFU ZASTOSOWANA W SONOQUEEN?

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg SonoQueen jest bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejsco­we uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy i dlatego SonoQueen nazywana jest „królową liftingu”.

Przed zabiegiem sonoqueen
Po zabiegu sonoqueen

JAK SZYBKO WRÓCĘ DO FORMY PO ZABIEGU?

SonoQueen działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwale­scencji ani też specjalnego przygotowania.

KIEDY MOGĘ SPODZIEWAĆ SIĘ EFEKTÓW?

Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu, jednak jest to tylko wstęp do spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach.

od 1000 zł

Cena

Terapia HIFU Sonoqueen

+48 602 720 454

Chcesz zarezerwować wizytę?
Zadzwoń teraz!