Nieinwazyjne usuwanie zmarszczek

Ten specjalny preparat to neurotoksyna, służąca do korekty zmarszczek mimicznych oraz leczenia nadpotliwości i migreny. W odpowiednio dobranych dawkach poprzez blokowanie przewodnictwa nerwowo-mięśniowego prowadzi do relaksacji mięśni i uzyskania efektu wypoczętej, odświeżonej twarzy przy zachowaniu tego samego wyrazu. Stosowana jest w leczeniu zmarszczek okolicy oczu tzw.  „kurzych łapek”, zmarszczek pionowych czoła oraz  „lwiej zmarszczki”.

Wypełnianie zmarszczek - kwas hialuronowy

zmarszczki

Wraz z wiekiem skóra traci swoją jędrność. Dochodzi do ubytku tkanki podskórnej a twarz traci swoją objętość.  Policzki obniżają się prowadząc do pogłębienia się fałdów nosowo-wargowych, linii marionetki oraz obniżenia kącików ust. Wówczas na ratunek przychodzi kwas hialuronowy. Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów a zabiegi z jego wykorzystaniem są minimalnie inwazyjne  o krótkim okresie rekonwalescencji.

Modelowanie i powiększanie ust - kwas hialuronowy

gabinet dermatologii: usta

Marzysz o pięknych pełnych ustach lub twoje usta straciły jędrność i napięcie, zaplanuj zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W zależności od zamierzonego efektu pozwala on na korekcję kształtu czy wielkości ust.  Doskonale sprawdzi się także w ich rewitalizacji, pozwoli wygładzić drobne zmarszczki i linie wokół delikatnej okolicy ust.

Rewitalizacja okolicy oka – kwas hialuronowy

Gdy celem staje się redukcje zmarszczek wokół delikatnej okolicy oka i jej pełna rewitalizacje również niezastąpiony jest kwas hialuronowy. Umożliwia on wygładzenie niepożądanych linii, zmarszczek i fałdów oraz przywrócenie utraconej objętości, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd.

Wolumetria, niechirurgiczny lifting twarzy - kwas hialuronowy

gabinet dermatologii: wolumetria

Wolumetria z zastosowaniem kwasu hialuronowego służy przywróceniu utraconej wraz z wiekiem objętości twarzy, odtworzeniu młodzieńczych proporcji, wyrównaniu linii żuchwy a także podkreśleniu  wydatność kości policzkowych. Daje delikatny efekt liftingu bez operacji. Już po jednym zabiegu można zauważyć pełniejsze, bardziej harmonijne kontury, a twarz zyskuje zdecydowanie odświeżony wygląd i wygląda naturalnie.

Osocze bogatopłytkowe

ZABIEG Z OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM zwany także przez pacjentów  „Wampirzym Liftingiem” to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z  własnej krwi pacjenta.  Zabieg z osoczem bogatopłykotwym zawiera komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Zabieg ten  jest  produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Zabieg z osoczem bogatopłykotwym działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

 • pobudzają procesy regeneracji tkanek
 • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
 • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
 • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry substancji nawilżających, odżywczych i napinających. Jego skład dobierany jest na podstawie indywidualnych wymagań pacjenta. Najczęściej stosowane są mieszaniny  aminokwasów, krzemionki organicznej, mikroelementów, kwasu hialuronowego, wyciągów roślinnych i witamin. Dodatkowo zawarty w preparatach kwas hialuronowy wypełnia przestrzeń między włóknami kolagenowymi , dzięki temu skóra jest optymalnie nawilżona, jaśniejsza, zdrowsza.

Redukcja tkanki tłuszczowej (Adipocytoliza iniekcyjna)

Adipocytoliza iniekcyjna  to mało inwazyjna metoda z zakresu medycyny estetycznej stosowana w redukcji lokalnych otłuszczeń. Polega na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową substancji leczniczych prowadzących do uszkodzenia błony komórkowej komórek tłuszczowych i  adipocytolizy.

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny   to zabieg polegający na nałożeniu na skórę jednej lub kilku substancji chemicznych celem złuszczenia i regeneracji skóry. W zależności od głębokości działania substancji peelingi dzielimy na bardzo powierzchowne, powierzchowne, średnie i głębokie. Celem ich działa jest wyrównanie kolorytu, drobnych nierówności , blizn oraz zmarszczek poprzez odnowę skóry, pobudzenie jej regeneracji oraz stymulacji syntezy kolagenu.

Niechirurgiczny lifting twarzy - nici PDO

System nici PDO pochodzi z Korei Południowej i obecne stosowany  jest w wielu krajach. Polega na wprowadzaniu do tkanki zbudowanych  z polidioksanonu nici  w oparciu o naturalne  linie napięcia skóry. Nici te po wprowadzeniu ulegają biodegradacji  w okresie kilku miesięcy stymulując  proces neokolagenezy. W jego wyniku dochodzi do poprawy napięcia i elastyczności skóry. Redukcji obwisłości lub ograniczenia ruchomości mięśni mimicznych twarzy co powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego.
Polidioksanon wcześniej stosowany był do produkcji szwów skórnych i podskórnych  w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce. Spełnia wszystkie wymagania  określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych i wykazuje wysoki profil bezpieczeństwa.

Nieinwazyjny lifting powiek – Plasma

gabinet dermatologii: plasma iq

Plasma jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania.

Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczających tkanek.

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki polecany jest każdemu komu zależy na polepszeniu wyglądu i rysów twarzy, uzyskaniu atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia.

Leczenie nadpotliwości

Dzięki blokowaniu  działania gruczołów potowych, redukuje pocenie. Zabieg jest mało inwazyjny, skuteczny i bezpieczny.

Laseroterapia

Technologia DYE-VL oferuje szeroki wybór zabiegów na ciało i twarz.
Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry.

 • Jedno urządzenie – szerokie spectrum zabiegowe
 • Możliwość tworzenia indywidualnych terapii łączonych, które będą dobrane do potrzeb pacjenta
 • In Motion – tryb pracy głowicy w ruchu ułatwiający wykonanie zabiegu i podnoszący komfort pacjenta
 • Glacial Tech™ – zaawansowany system chłodzenia

Wskazania:

 • Leczenie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych

Technologia HIFU

WIELOWYMIAROWE UJĘDRNIENIE TWARZY I CIAŁA

Technologia HIFU to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, za­mknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. Technologia HIFU to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

ZASTOSOWANIE TECHNOLOGII HIFU:

 • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
 • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
 • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
 • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
 • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
 • Redukcja tzw. „drugiego podbródka”
 • Rozświetlenie skóry
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Spowolnienie procesu starzenia skóry

CZYM JEST TECHNOLOGIA HIFU?

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg HIFU jest bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejsco­we uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy i dlatego nazywany jest „królową liftingu”.

JAK SZYBKO WRÓCĘ DO FORMY PO ZABIEGU?

Technologia HIFU działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwale­scencji ani też specjalnego przygotowania.

KIEDY MOGĘ SPODZIEWAĆ SIĘ EFEKTÓW?

Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu, jednak jest to tylko wstęp do spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach.

+48 602 720 454

Chcesz zarezerwować wizytę?
Zadzwoń teraz!