konturowanie twarzy

Gdy kontur potrzebuje wsparcia

W miarę upływu czasu naturalne procesy starzenia powodują zmiany w wyglądzie policzków, podbródka i linii żuchwy. Do głównych oznak starzenia należy utrata objętości i jędrności oraz pojawienie się zmarszczek „statycznych”. Juvederm Volift opracowano, by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek twarzy oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części.

Więcej
nawodnienie skóry

Daj skórze pić! VOLITE – Innowacyjny produkt poprawiajacy jakość skóry

CZYM JEST JUVÉDERM® VOLIFT® with Lidocaine?

JUVEDÉRM® VOLIFT® with Lidocaine to najnowszy produkt z rodziny wypełniaczy na bazie kwasu ialuronowego JUVEDÉRM®. Jest on również trzecim produktem stworzonym przez firmę Allergan w unikalnej technologii VYCROSSTM.

JUVEDÉRM® VOLIFT® with Lidocaine to nowy preparat służący do konturowania twarzy i leczenia głębokich zmarszczek takich jak fałdy nosowo-wargowe. Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów utrzymujących się do 15 miesięcy. Dodatek lidokainy (0,3%), łagodnego  miejscowego środka znieczulającego, zapewnia pacjentom większy komfort podczas zabiegu i powoduje, że ból w czasie iniekcji jest słabszy niż w przypadku stosowania produktów bez środka znieczulającego.

Więcej
czerniak

Czerniak

Czerniak wywodzący się ze skóry stanowi najpotężniejszy problem onkologiczny w dermatologii. Rozwija się u względnie młodej populacji i wykazuje tendencję do przerzutów we wczesnym stadium. Wczesne wykrycie prowadzi do uzyskania > 90% wyleczeń w przypadku czerniaków o względnie niskim stopniu ryzyka. Zaawansowane czerniaki odpowiadają w słabym stopniu na stosowane obecnie metody terapeutyczne.

Więcej